Bilancovali sme

 

Na našej škole sme 30. júna bilancovali školský rok 2016/2017. V jedálni sa zišli všetci žiaci školy a pedagógovia. Riaditeľka školy Mgr. Blanka Tomčová v krátkom príhovore poďakovala všetkým prítomným za celoročnú prácu a ocenila knižnou odmenou žiakov, ktorí dosiahli priemer známok 1,00 – Gréta Hanusová, Monika Hoszúrétiová, Simona Kántorová, Tomáš Kováčik a Mária Szőkeová z I. A triedy, Egon Németh z I. C triedy, Rebeka Uhrinová a Andrea Vranská z II. A triedy a Marianna Punková z III. C triedy. Za celý školský rok nevymeškali ani jednu vyučovaciu hodinu: Dávid Bodor z I. C triedy a Rikarda Dominika Mokányová a Annamária Farkašová z II. A triedy.

Mgr. Lujza Zelezníková vyhodnotila súťaž Matematický klokan. Vecnú cenu získal ako úspešný riešiteľ Erik Pacsmár z II. A triedy. Ing. Belicová vyhodnotila súťaž I-bobor. Najlepšie umiestnenie z našej školy získal Tomáš Kováčik z I. A triedy.

Ing. Mária Mišuráková odovzdala diplomy žiačkam: Márii Szőkeovej, Simone Kántorovej, Gréte Hanusovej (I. A trieda) a Nikolete Vraštiakovej z II. A triedy za reprezentáciu školy v medzinárodnej súťaži INTERSTENO. Záver oceňovania patril Mgr. Kurekovej, Mgr. Paulyovej a Mgr. Babicovej, ktoré vyhodnotili vydarenú akciu Olympijský deň, ktorý sa konal 14. júna 2017.
Milou slávnosťou sme ukončili školský rok 2016/2017 a tešíme sa na dni oddychu a pohody.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore