Naši najlepší…

Milí obchoďáci,
na pomyselnej časovej osi, tvorenej 1. septembrom ako začiatkom a 30. júnom ako koncom školského roka, sme sa dostali k posledného bodu.
Nás všetkých uplynulých 10 mesiacov čosi spájalo. Bol to školský rok, ktorý bude mať prívlastok covidový, zvláštny, dištančný … doplňte si sami. Aj keď sme tu 7 mesiacov neboli prítomní tak, ako po iné roky, každý z nás prežil svoj vlastný príbeh, svoje starosti, radosti, stresy i úsmevné chvíle. A spoločným menovateľom je táto škola, ktorá sa stala, či chceme alebo nechceme, súčasťou nášho života. Boli tieto mesiace naplnené výzvami, splnenými úlohami, snažením a usilovnou prácou? Určite áno. Spolu sme to dokázali, nechávame za sebou školský rok 2020/2021.
Aj v tomto netradičnom školskom roku sme ocenili žiakov, ktorí dosiahli prospech 1,00, reprezentovali školu a bola im udelená pochvala riaditeľkou školy.
Sú to : Eva Dirbáková – I.A, Filip Nosáľ – II.A Karolína Mihályová – II.C, Zuzana Lukáčková III.A a Laura Juhászová – III.SB.
Všetkým prajeme slnečné lúče, dni oddychu, krásnu modrú oblohu, príjemné chvíle strávené s rodinou a kamarátmi. Stretneme sa 2. septembra 2021.
Oddýchnite si a načerpajte nové sily. Pekné prázdniny všetkým.

Oznam - 2. kolo prijímacích skúšok
informácie TU

X
Návrat hore